Profil

Stavebná firma HOLD pôsobí na trhu od roku 2002. Spoločnosť počas niekoľkých rokov existencie potvrdila svoju pozíciu na trhu realizáciou stavieb objektov ako bytové domy, priemyselné a inžinierske stavby, stavby rodinných domov, rekonštrukcie rôzneho charakteru a stavebné úpravy interiérov. S pribúdajúcimi stavbami rôznych typov budov v portfóliu sme doplnili ponuku o projekčnú činnosť, služby architekta a stavebných inžinierov. Ponúkame stavby na kľúč, od počiatočného návrhu, prípravy projektovej dokumentácie až po realizáciu a úspešnú kolaudáciu stavby.

Naši zamestnanci majú dlhoročné skúsenosti s prácou na stavbách, jej organizáciou a kontrolou kvality. Firma disponuje moderným strojovým parkom, ktorý neustále rozširujeme a obnovujeme. Našou najväčšou motiváciou sú spokojní zákazníci, ku ktorým dúfame čoskoro budete patriť aj Vy.

 

 

 

 

O nás

Stavebná firma HOLD ponúka realizáciu stavieb, architektonickú a projekčnú činnosť, predaj a kladenie zámkovej dlažby. Sme schopní zvládnuť vašu stavbu od počiatočného návrhu, prípravy projektovej dokumentácie až po realizáciu a úspešnú kolaudáciu stavby. Naši zamestnanci majú dlhoročné skúsenosti s prácou na stavbách, jej organizáciou a kontrolou kvality. Našou najväčšou motiváciou sú naši spokojní zákazníci, ku ktorým dúfame čoskoro budete patriť aj Vy.

Kontakt

HOLD, spol. s r. o.
Svornosti 9661/70
940 77 Nové Zámky

+421 35 6416 245

hold@hold.sk